TOM TJ SOKOL KOZÁROVICE

S první myšlenkou  dětského oddílu přišli chlapci Sokolové  v roce 2013 ,ale  myšlenka fotbalového oddílu se bohužel rozplynula při prvních náborových schůzkách.Nízký věk  a převaha dívek napověděl, že fotbal nebude priorita oddílu. Dále malé překážky v legislativě a zapsání či připojištění dětí pod oddíl TJ Sokol Kozárovice napomohly k rozhodnutí oddíl přihlásit pod jinou organizaci. Tudíž v roce 2014 jsme byli zaregistrováni jako pobočný spolek Asociace turistických oddílů mládeže ČR a zároveň jsme pododdílem místního spolku TJ Sokol Kozárovice.

Naší náplní je všestrannost. V teplých měsících s dětmi hrajeme na hřišti různé míčové hry,soutěžíme , pohybujeme se v přírodě. V zimě využíváme bazén v hotelu Orlík a zabýváme se různými činnostmi v klubovně. Formou her u dětí rozvíjíme znalosti z oblasti turistiky a tábornictví.

I vzdělávání členů je pro nás důležité. V roce 2014 absolvovala kurz „instruktor“ nejstarší dětská členka Kateřina Černá. Jeji nové zkušenosti a znalosti již uplatňuje v našem oddíle. Letos s její plnoletostí přechází z instruktora na vedoucího oddílu. V roce 2015 předsedkyně a hospodář oddílu ( Štěpánka Černá a Petra Krotká) absolvovali kurz „vedoucí oddílu“, který úspěšně zakončili zkouškou.

V roce 2016 má tedy oddíl zaregistrováno 6 vedoucích,kteří se střídají u 15 členné skupiny ve věku v rozmezí 5 až 15 let.Nadále přijímáme další členy do svých řad.

Nevěnujeme se jenom zaregistrovaným dětem , ale ve spolupráci s oddílem TJ Sokol Kozárovice a obcí Kozárovice připravujeme další akce pro všechny děti z okolí Kozárovic.

Kontaktujte nás

Kontaktovat nás můžete na Facebooku,
e-mailem nebo osobně u p. Černé.

  • Kozárovice 2, 262 84, Kozárovice
  • sokol.kozarovice@seznam.cz
  • www.sokolkozarovice.com

Kde jsou Kozárovice?

Aktuálně

Partneři